DANFOSS

( ilość produktów: 34 )

Od małej rodzinnej firmy do światowego giganta w dziedzinie rozwiązań dla przemysłu , handlu , konsumenta. Dzisiaj Firma Danfoss to jedna z najbardziej rozpoznawalnych światowych marek .To producent wysokowydajnych systemów z zakresu chłodzenia, ogrzewania i klimatyzacji. Zatrudnia ponad 25 tys. pracowników w wielu zakładach i centrach logistycznych na całym świecie. Koncentruje się na działaniach, które prowadzą do zrównoważonego rozwoju globalnego. To marka wspierająca współczesnego klienta, mająca świadomość dużego udziału człowieka w kształtowaniu jakości środowiska.

Producent Danfoss

Danfoss to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży. Projektuje i produkuje bardzo efektywne sprężarki chłodnicze. W szerokim asortymencie Danfossa znajdują się również agregaty chłodnicze i automatyka chłodnicza. Firma Danfoss jako właściciel marki Maneurop wprowadza na rynek szeroką gamę tzw. „niebieskich” sprężarek tłokowych i spiralnych średniej i dużej wydajności oraz zabudowanych agregatów z serii Optima Solidna konstrukcja i doskonałe wyposażenie wyróżnia je na tle konkurencji. Mogą pracować w bardzo trudnych warunkach, w których inne sprężarki mogłyby sobie nie poradzić. Część produkcji (firmowanych wcześniej przez Danfoss) „ czarnych” sprężarek tłokowych przekazana została do współpracującej z duńskim koncernem firmy SECOP i pod tą marką od kilku lat z powodzeniem odzyskuje znaczną część rynku sprężarek małej i średniej wydajności.

Danfoss - hurtownia, sklep internetowy

Oczekiwania odbiorców i dbałość o środowisko naturalne są w centrum zainteresowania firmy Danfoss, i na nich duński producent skupia wysiłki w zakresie wprowadzania nowych, wydajnych rozwiązań. To nie tylko technika, ale również obsługa klienta. Sprzedaż hurtowa i detaliczna produktów Danfoss dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji jest możliwa 24 godziny na dobę. Nasz Sklep internetowy pozwala wybrać odpowiedni produkt i otrzymać przesyłkę szybko i sprawnie. Sprężarki chłodnicze, agregaty chłodnicze i automatyka chłodnicza jest dostępna z naszego magazynu niemalże od ręki.

12
pixel