Klimatyzacja

( ilość produktów: 265 )

Stosownie do Art. 11 ustęp 5 rozporządzenia UE 517/2014 : niehermetycznie zamknięte urządzenia napełnione fluorowanymi gazami cieplarnianymi są sprzedawane użytkownikowi końcowemu wyłącznie w przypadku, gdy przedstawione zostaną dowody, że instalowanie ma być przeprowadzone przez podmiot certyfikowany zgodnie z art. 10.

Dowodem tym może być umowa na wykonanie usługi instalowania zawierająca dane pozwalające na identyfikację urządzenia (model klimatyzatora) oraz numer certyfikatu osoby lub przedsiębiorcy wykonującego usługę instalowania. Wzór umowy na instalację urządzenia dostępny pod tym linkiem.

Hurtownia klimatyzacyjna - klimatyzatory, sklep z klimatyzatorami

Klimatyzatory są przez wielu uznawane za jeden z najważniejszych wynalazków XX wieku, ponieważ znacząco poprawiły nasz komfort życia podczas ekstremalnych temperatur, które coraz częściej zdarzają się w naszej strefie klimatycznej. Dzięki nim możliwe jest utrzymywanie określonych przez użytkownika parametrów powietrza w pomieszczeniu. Klimatyzacja jest dzisiaj obecna w niemal każdym obiekcie użyteczności publicznej, coraz częściej można ją także spotkać w mieszkaniach i domach. Współczesne urządzenia są energooszczędne i odznaczają się cichą pracą. Nie tylko skutecznie chłodzą podczas upałów, ale również w razie potrzeby ogrzewają powietrze. Dzięki specjalnym filtrom potrafią regulować jego wilgotność oraz pozbawiać alergenów i bakterii, przez co poprawiają samopoczucie wielu osób cierpiących na przewlekłe schorzenia górnych dróg oddechowych.

Nasza hurtownia klimatyzacyjna oferuje najlepsze klimatyzatory renomowanych producentów, a także niezbędne akcesoria do klimatyzacji. Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną klimatyzatorów następujących producentów: LG, Samsung, Fujitsu, Kaisai, MDV.

Klimatyzatory ścienne, kasetonowe, ścienno-przysufitowe, przypodłogowo-podsufitowe, kanałowe

Klimatyzatory ścienne to niewielkie i wydajne urządzenia typu split mocowane na ścianie, które cechuje rozbudowana automatyka (sterowanie pilotem) i wygoda użytkowania. Doskonałe do mieszkań, sklepów i małych biur. Klimatyzatory kasetonowe są montowane w suficie podwieszanym i zakryte stylową maskownicą, dzięki czemu nie zakłócają aranżacji wnętrza. Schłodzone powietrze jest rozprowadzane najpierw przy suficie, dopiero potem równomiernie opada w dół. Klimatyzatory ścienno-przysufitowe są nowoczesnymi urządzeniami, które łączą w sobie dużą wydajność klimatyzatorów kasetonowych z kompaktowym wymiarem urządzeń ściennych, dzięki czemu można je stosować także w dużych pomieszczeniach. Klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe można montować albo przy podłodze np. we wnęce pod oknem, albo pod sufitem. Ich konstrukcja jest podobna do nowoczesnych grzejników. Posiadają podwójną i automatyczną zmianę kierunku nawiewu. Klimatyzatory kanałowe umożliwiają rozprowadzanie powietrza z jednego urządzenia do wielu pomieszczeń w tym samym czasie i dostosowują automatycznie temperaturę nawiewanego powietrza do panujących warunków w pomieszczeniu. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą hurtownią klimatyzacyjną.

pixel