Wsporniki i podstawy

( ilość produktów: 20 )

Wspornik klimatyzatora

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości wsporników do klimatyzatorów, zaprojektowanych z myślą o zapewnieniu maksymalnej stabilności i bezpieczeństwa Twojego urządzenia. Wspornik klimatyzatora to niezbędny element każdej instalacji klimatyzacyjnej lub pompy ciepła. Wśród dostępnych w naszym sklepie produktów znajdziesz zarówno wsporniki spawane, które cechują się wyjątkową trwałością i odpornością na obciążenia, jak i coraz bardziej popularne podstawy składane, wsporniki które pasują do większości modeli klimatyzatorów i pomp ciepła dostępnych na rynku.

Wsporniki które są dostępne w naszym sklepie, zostały zaprojektowane tak, aby kompatybilność z różnorodnymi typami i wielkościami klimatyzatorów była jak największa, co sprawia, że są idealnym wyborem niezależnie od marki i modelu Twojego urządzenia. Oferujemy rozwiązania zarówno dla klimatyzatorów domowych jak i komercyjnych, gwarantując, że znajdziesz w naszej ofercie coś dla siebie.

Jakie wsporniki w ofercie Elgracool.pl

  • wsporniki spawane - wykonane ze stalowych profili o przekroju kwadratowym, stosowane są wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z dużym obciążeniem, a więc szczególnie w przypadku montażu na elewacji urządzeń o wadze powyżej 100 kg. Wspornik spawany to prosta i pewna konstrukcja daje gwarancję pewnego posadowienia jednostki na elewacji zewnętrznej budynku.

  • wsporniki składane - najbardziej popularne podstawy do montażu klimatyzacji - wykonane najczęściej z otwartych, odpowiednio wyprofilowanych profili z blachy o grubości od 1,5 do 2 mm - dzięki dobremu zabezpieczeniu antykorozyjnemu, niewielkiej wadze, szerokiej gamie modeli i rozmiarów - stały się obecnie najbardziej popularną grupą podstaw pod jednostki zewnętrzne zarówno dla klimatyzacji domowej jak i przy montażu mniejszych agregatów skraplających w chłodnictwie komercyjnym.

  • podstawy plastikowe - wsporniki wykonane z plastikowych profili służą jako podstawy do posadowienia niezbyt dużych agregatów na płaskich powierzchniach balkonów lub dachów o niewielkim spadku

  • podstawy gumowe - te wykonane z mielonej gumy (pochodzącej zwykle z recyklingu) i aluminiowych profili wsporniki o różnych szerokości i długości doskonale nadają się do montażu klimatyzacji lub pompy ciepła na płaskim podłożu. Świetnie sprawdzą się zarówno na płaskim dachu jak i na gruncie. Potrafią przenosić bardzo duże obciążenia jednocześnie lepiej niż podstawy z innych materiałów tłumiąc drgania pochodzące od pracującej sprężarki. Jest to szczególnie ważna cecha w przypadku montażu agregatu w miejscu w którym hałas spowodowany pracą jednostki możne stanowić problem dla okolicznych mieszkańców.

Dzięki naszym akcesoriom do klimatyzacji, montaż Twojego urządzenia będzie szybki, łatwy i przede wszystkim bezpieczny. Niezależnie od tego czego szukasz, czy prostego wspornika spawanego o dużej wytrzymałości, wspornika składanego o niewielkich rozmiarach lub specjalnej konstrukcji na stromy dach kryty dachówką - nasza oferta zawiera produkty, które spełnią Twoje oczekiwania pod względem jakości, trwałości i funkcjonalności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wsporników do klimatyzatorów i wybrania najlepszego rozwiązania, które zapewni stabilność posadowienia Twojego urządzenia. Te akcesoria, mimo swojej prostoty są niezbędnym elementem systemu klimatyzacji zatem wybierz najbardziej odpowiedni wspornik i dodaj go swojego koszyka.

pixel