Agregaty Chłodnicze, skraplające

( ilość produktów: 23 )

 

Agregaty chłodnicze - oferta następujących marek:

  • EMBRACO ASPERA
  • L'UNITE HERMETIQUE

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w wyborze agregatu chłodniczego.

Chłodniczy agregat skraplający jest urządzeniem składającym się ze sprężarki, skraplacza (wodnego lub powietrznego), odolejacza, zbiornika czynnika chłodniczego, systemów zabezpieczeń sprężarki chłodniczej i armatury chłodniczej. Układy te sprzedawane są jako jednorodna konstrukcja, która po podłączeniu zaworu rozprężnego (z systemem sterowania) oraz parownika staje się kompletnym obiegiem chłodniczym. Agregat to podstawowy element układów chłodniczych, dlatego przy jego kupnie warto wybierać produkty sprawdzonych i wiarygodnych marek.

Agregaty chłodnicze dostępne w naszym sklepie są selekcjonowane pod kątem wysokiej niezawodności , niskiego zużycia energii oraz solidnego wykonania, gwarantującego długą i bezproblemową eksploatację. Przeglądając naszą ofertę, możesz porównać bardziej szczegółowe parametry, istotne w procesie chłodzenia, takie jak wydajność chłodnicza , zakres pracy, wykorzystywany czynnik, pojemność zbiornika cieczy, rodzaj zasilania. Szczegółowe dane techniczne w formie załączonych plików PDF, przejrzyste tabele, a także wysokiej jakości zdjęcia pozwalają na wygodny wybór najbardziej odpowiedniego produktu.

Agregaty skraplające

Oferowane przez nasz sklep agregaty skraplające o mocy chłodniczej w zakresie do 30 kW znajdują zastosowanie zarówno w komercyjnych instalacjach chłodniczych nisko i średniotemperaturowych jak i w układach wysokotemperaturowych a więc w klimatyzacji i pompach ciepła . Zbudowane na bazie tłokowych i rotacyjnych sprężarek hermetycznych agregaty skraplające firmy Embraco Aspera i Tecumseh występują zarówno w wersji otwartej jak i w obudowie typu Silens szczególnie przydatne tam gdzie niezbędne jest zapewnienie bardzo niskiego poziomu hałasu.

pixel