Rury chłodnicze

( ilość produktów: 15 )

Rury chłodnicze

Rury do techniki chłodniczej i klimatyzacyjnej

W instalacjach chłodniczych i klimatyzacyjnych stosuje się rury o szczególnie wysokich wymaganiach dotyczących czystości z fabrycznie zamkniętymi końcówkami, zgodnie z normą EN 12735-1. W naszej ofercie znajdziecie gołe rury chłodnicze serii Frigotec (z firmy BMA-Austria, należącej do Grupy Wieland) oraz rury do klimatyzacji w otulinie z serii Frigotec Plus o grubości ścianki od 0,8 do 1,0mm . Oferujemy także produkty marki ARMACELL seria Tubolit® Split oraz seria Tubolit®/ Duo Split.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment rur, w tym wysokiej jakości rury miedziane chłodnicze w otulinie oraz stosowane w chłodnictwie przemysłowym i domowym rury miedziane gołe. Oferowane przez nas rury chłodnicze pochodzą tylko od renomowanych producentów, co gwarantuje ich niezawodność i odporność na trudne warunki eksploatacyjne.

Rury miedziane chłodnicze dostępne w Elgracool charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na długotrwałe i bezawaryjne działanie zarówno w systemach chłodniczych jak i w klimatyzacji oraz systemach ciepłowniczych pomp ciepła. Ich właściwości mechaniczne jak i termiczne (w przypadku rur otulonych)sprawiają, że są one doskonałym wyborem zarówno do nowych instalacji, jak i do modernizacji istniejących systemów.

Każdy produkt w naszej kategorii „rury chłodnicze”, jest precyzyjnie opisany, podajemy informacje o wymiarach, parametrach technicznych oraz cenach netto i brutto, co umożliwia naszym klientom świadomy wybór odpowiednich materiałów do swoich projektów. Rury miedziane spełniają wysokie wysokie standardy jakości i efektywności.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem rur chłodniczych w Elgracool, gdzie znajdą Państwo wyroby spełniające najwyższe standardy jakości, odpowiadające zarówno potrzebom dużych instalacji przemysłowych, jak i mniejszych systemów klimatyzacyjnych. Dokładamy starań aby cena netto stale była na możliwie najniższym poziomie.

pixel