TECUMSEH

( ilość produktów: 14 )

Sprężarki chłodnicze L'UNITE HERMETIQUE

Firma Tecumseh Products Company powstała w Stanach zjednoczonych w 1934 roku i dzisiaj po ponad osiemdziesięciu latach jest jednym z głównych światowych producentów hermetycznych sprężarek tłokowych, rotacyjnych i spiralnych w przedziale wydajności od 80W do 27kW. Ponadto w ofercie firmy jest cała gama agregatów skraplających stosowanych w chłodnictwie komercyjnym i układach klimatyzacji sprzedawane pod markami: L’UNITE HERMETIQUE, SILENSYS, WINTSYS.

Oferta obejmuje sprężarki tłokowe serii TH i AE, nowej generacji sprężarki AJ2, dwucylindrowe sprężarki FH i sprężarki trzycylindrowe AG do chłodnictwa i mroźnictwa komercyjnego. Dla klimatyzacji przeznaczone są modele rotacyjne RG i serii HG oraz spiralne sprężarki typu scroll VSC.

Sprężarki L’Unite Hermetique to wyroby tworzone ze szczególną dbałością o środowisko naturalne. Gwarantują niski poziom hałasu, niskie zużycie energii, cenioną powszechnie niezawodność. Sprężarki firmy Tecumseh współpracują nie tylko z czynnikami z grupy HFC takimi jak R404A, R507, R407C, R134a ale także nowymi substancjami chłodniczymi R1234yf, R449A, R290 dzięki czemu stale nadążają za zmieniającym rynkiem, który coraz większy nacisk kładzie na rozwiązania energooszczędne i takie o niskim wpływie na warstwę ozonową (ODP) i niskim wpływie na globalne ocieplenie (GPW).

pixel