12

LIONBALL

( ilość produktów: 50 )

Ningbo Lionball Ventilator Co., Ltd. to wiodący producent silników i wentylatorów na świecie, który obecny jest na rynku od 1980 roku. Rocznie produkuje powyżej 5 000 000 jednostek a jego produkty są eksportowane na rynek Europy , Ameryki Północnej i Południowej .Współpracuje z wieloma partnerami i producentami na całym świecie , nieustannie doskonali swoje wyroby, korzystając z najnowszych osiągnięć technologi. Silniki i wentylatory firmy Lionball w swoich produktach stosują tacy potentaci na rynku urządzeń chłodniczych jak właściciele marek Emerson czy Carrier.

Producent Lionball

Lata badań rozwojowych i doświadczenie w produkcji pozwoliły zająć firmie Lionball Ventilator Co., Ldt pozycje jednego z największych i najbardziej rozpoznawalnych chińskich dostawców wentylatorów . Wentylatory osiowe YWF, to cała gama produktów w różnych wersjach wykonania takich jak wentylatory osiowe na siatce ssące i tłoczące oraz wentylatory ścienne na płycie. Ponadto w ofercie są także wentylatory promieniowe oraz szeroka gama części zamiennych i komponentów takich jak 4-polowy silnik wentylatora , śmigła i siatki ochronne.

Lionball - hurtownia, sklep internetowy

Firma nasza od wielu lat ściśle związana z marką , jako generalny dystrybutor w Polsce proponuje sprzedaż hurtową i detaliczną produktów Lionball. Bardzo duży i stale uzupełniany magazyn pozwala aby nasz sklep zapewniał pełną dostępność silników i wentylatorów z gamy produktowej naszego partnera.

12
pixel