Ceny hurtowe

Ceny hurtowe dla zarejestrowanych firm z branży HVACR

Nasz sklep oferuje specjalny, niższy poziom cen dla firm instalatorskich, serwisowych i handlowych z branży HVACR. Aby kupować w niższych cenach, należy uzyskać status odbiorcy hurtowego. Status taki mogą uzyskać tylko zarejestrowani użytkownicy naszego sklepu, którzy:

  1. Prowadzą działalność gospodarczą w zakresie: montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych lub chłodniczych, pomp ciepła, instalacji wentylacyjnych i grzewczych lub prowadzą handel produktami z wymienionych obszarów.
  2. Nie mają żadnych zaległości finansowych względem naszej firmy

 
Jak uzyskać status hurtownika?

  • Kliknij w poniższy link - "formularz rejestracji hurtownika".
  • Wypełnij formularz, po czym zatwierdź zgłoszenie naciskając przycisk "zarejestruj konto". Twoje zgłoszenie zostanie przesłane do nas, gdzie zostanie rozpatrzone. Jeżeli spełniasz warunki dotyczące hurtowników wkrótce otrzymasz od nas e-maila z informacją, że uzyskałeś status "klient hurtowy".
  • Po otrzymaniu e-maila z potwierdzeniem – zaloguj się ponownie używając ustanowionego przez siebie loginu i hasła – zobaczysz w sklepie ceny hurtowe.
  • (W trakcie rejestracji zachęcamy do pozostawienia zaznaczonej opcji Chcę otrzymywać E-mail Newsletter - pozwoli to nam informować Was o ewentualnych promocjach i nowościach w naszym sklepie)

Formularz rejestracji hurtowej

Zastrzegamy sobie prawo nie przyznawania statusu hurtowego i jego odbierania bez podawania przyczyny.

Jak dokonywać zakupów hurtowych?

Aby dokonywać zakupów hurtowych, należy zalogować się w sklepie (przy użyciu swojego loginu i hasła) na konto, posiadające status "klient hurtowy". Po zalogowaniu , oprogramowanie sklepu automatycznie rozpozna Cię i przy wszystkich towarach zamiast cen detalicznych, zobaczysz ceny hurtowe i w tych cenach będziesz dokonywał zakupów.

pixel