Rejestratory temperatury

( ilość produktów: 6 )

Rejestratory temperatury

Odkryj naszą ofertę rejestratorów temperatury – które przeznaczone są do pomiaru i rejestracji temperatury oraz zdarzeń (otwarcie drzwi, itp).

Podstawowe parametry rejestratora temperatury

Rejestratory temperatury używane w transporcie mają kluczowe znaczenie dla monitorowania i archiwizacji danych dotyczących parametrów kontrolowanych procesów. Oto opis parametrów technicznych tych urządzeń:

  1. Wyświetlacz alfanumeryczny: Bieżące wartości temperatury oraz stany alarmowe są prezentowane na podświetlanym wyświetlaczu. To umożliwia bieżącą kontrolę i reakcję na ewentualne odchylenia od normy.

  2. Pamięć nieulotna: Dane pomiarowe są gromadzone w nieulotnej pamięci rejestratora. To oznacza, że nawet po wyłączeniu urządzenia, zapisane informacje pozostają dostępne.

  3. Programowalna częstotliwość zapamiętywania danych: Rejestratory pozwalają na ustawienie częstotliwości zapisu danych. Zazwyczaj można programować tę częstotliwość w zakresie od 1 minuty do 24 godzin, dostosowując ją do specyfiki transportu.

  4. Pojemność pamięci: Najlepsze rejestratory potrafią zapisać nawet 62 000 pomiarów. To wystarcza na około 1 rok pracy, a po zapełnieniu pamięci, urządzenie automatycznie nadpisuje najstarsze dane najnowszymi.

  5. Zabezpieczenie hasłem: Nowocześniejsze modele rejestratorów mają wejście do menu zabezpieczone hasłem, co chroni dane przed nieautoryzowanym dostępem

Typowe funkcje rejestratora temperatury

Rejestratory temperatury wykorzystywane w transporcie specjalistycznym są niezwykle przydatne. Pozwala to na monitorowanie i gromadzenie danych dotyczących temperatury w czasie przewozu, zwłaszcza w przypadku usług Time Critical. Na każdym raporcie rejestratora widoczne są istotne informacje, takie jak dane właściciela, opis pojazdu i czujników, przebieg temperatury, zdarzenia z wejścia cyfrowego, stany alarmowe temperatury oraz czas rozpoczęcia i zakończenia dostawy. Dzięki temu końcowy odbiorca towaru może prześledzić całą historię transportu.

Dodatkowo rejestrator temperatury może być wyposażony w port USB, umożliwiający przenoszenie zarejestrowanych pomiarów do komputera. Wystarczy standardowa pamięć przenośna typu pendrive, a operacja przenoszenia danych jest prosta i opisana w instrukcji obsługi

Świadectwa wzorcowania

U nas możesz również zamówić rejestrator wraz ze świadectwem wzorcowania wydanym przez akredytowane laboratorium wzorcujące.

Rejestrator dobrany do potrzeb

Nie ważne, czy potrzebujesz monitorować warunki w zakładach produkcyjnych, halach produkcyjnych, czy też w trakcie transportu – w naszej ofercie znajdziesz rejestratory temperatury, które pozwolą Ci na dokładne i niezawodne śledzenie poziomu temperatury. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wybrania urządzenia, które najlepiej odpowiada potrzebom Twojej działalności.

 

pixel