Praca

ELGRA W.E. KUBIK Sp. J.

poszukuje kandydata do pracy na stanowisko

Specjalista/-ka ds. administracyjnych i sprzedaży

Miejsce pracy: Opole

Poszukujemy osoby, która:
Potrafi dobrze zorganizować swoją pracę. Kluczowa jest umiejętność planowania zadań oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Z łatwością nawiązuje kontakty. Praca jest zespołowa związana z kontaktem z drugą osobą.
Ma silne poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania. Najważniejsza jest jakość wykonywania powierzonych zadań. Kluczowy jest profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista.

Główne obowiązki:

  • Wystawianie faktur krajowych i zagranicznych;
  • Obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego , przyjmowanie płatności gotówkowych;
  • Tworzenie raportów kasowych;
  • Obsługa zleceń transportowych, komunikacja i negocjacje z firmami przewozowymi;
  • Obsługa biura - nadzór nad obiegiem dokumentów, korespondencji, prawidłową archiwizacją i przechowaniem dokumentacji;
  • Kontakt z klientami drogą mailową i telefoniczną;
  • Wykonywanie innych zadań zgodnie ze wskazówkami przełożonych.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego;
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych;
  • Dobra znajomość programów MS Office;
  • Dyspozycyjności;
  • Dbałości o wizerunek firmy;
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego , hiszpańskiego

Oferta firmy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, kursy językowe ,
  • Atrakcyjny (stabilny) system wynagradzania, okolicznościowe premie , świadczenia urlopowe
  • Praca pn-pt w godz. 8:00-16:00 w siedzibie firmy w Opolu

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy info@elgra.info.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeby procesu rekrutacji prowadzonej przez ELGRA W.E.Kubik Sp. j. z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ELGRA W.E. Kubik Sp. j. z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest ELGRA W.E. Kubik Sp. j. z siedzibą w Opolu przy ul. Kępskiej 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Specjalista ds. sprzedaży / doradca techniczno-handlowy w branży HVACR

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sprzedażowa Klientów lokalnych i e-commerce
  • Dbanie o relacje z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych
  • Przygotowywanie ofert, promocji dla klientów, rozpoznawanie i definiowanie ich potrzeb oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań HVACR
  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży oraz umacniania pozycji marki

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie w sprzedaży / obsłudze Klienta
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami
  • Komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmów i korespondencji z klientami
  • Optymizm i poczucie humoru, wysoka kultura osobista
  • Nastawienie na osiąganie rezultatów
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji itp.)
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • Znajomość języka niemieckiego (mile widziana)
  • Swobodna obsługa komputera i aplikacji internetowych, praktyczna znajomość MS Office
  • Znajomość e-commerce (mile widziana)
  • Otwartość, gotowość do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, kursy językowe
  • Atrakcyjny (stabilny) system wynagradzania, okolicznościowe premie, świadczenia urlopowe

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy info@elgra.info.pl.

Zamknij
pixel