Praca

ELGRA W.E. KUBIK Sp. J.

poszukuje kandydata do pracy na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży / doradca techniczno-handlowy w branży HVACR

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sprzedażowa Klientów lokalnych i e-commerce
  • Dbanie o relacje z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych
  • Przygotowywanie ofert, promocji dla klientów, rozpoznawanie i definiowanie ich potrzeb oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań HVACR
  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży oraz umacniania pozycji marki

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie w sprzedaży / obsłudze Klienta
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami
  • Komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmów i korespondencji z klientami
  • Optymizm i poczucie humoru, wysoka kultura osobista
  • Nastawienie na osiąganie rezultatów
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji itp.)
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • Znajomość języka niemieckiego (mile widziana)
  • Swobodna obsługa komputera i aplikacji internetowych, praktyczna znajomość MS Office
  • Znajomość e-commerce (mile widziana)
  • Otwartość, gotowość do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, kursy językowe
  • Atrakcyjny (stabilny) system wynagradzania, okolicznościowe premie, świadczenia urlopowe
  • Praca pn-pt w godz. 8:00-16:00 w siedzibie firmy w Opolu

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy info@elgra.info.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeby procesu rekrutacji prowadzonej przez ELGRA  W.E.Kubik Sp. j. z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Zamknij
pixel